Torebka Lila - darmowy wykrój i tutorial

0,00 zł
Ilość

lub pobierz natychmiast (produkt nie będzie widoczny w Twojej historii zamówień) file_download Pobierz za darmo

O projekcie

Szukasz niewielkiej, zgrabnej torebki? Wypróbuj Lilę!

To model o subtelnym wyglądzie i prostej, choć nie banalnej, formie. Posiada ona zapięcie na magnes i klapkę, a dół zdobią zakładki, które dodają torebce objętości.  

Niewielki wymiar torebki sprawia, że jest to idealny projekt do zagospodarowania zalegających skrawków materiałów. Wiem, że na pewno takie posiadasz w swojej pracowni ;)

Lila będzie pięknie komponować się z sukienkami i delikatnymi kreacjami, choć oczami wyobraźni widzę ją również w bardziej rockowym wydaniu. To również odpowiedni model dla dziewczynek w każdym wieku.

Wielkość torebki:

  • wysokość: 14 cm
  • szerokość: 17-20 cm
  • głębokość: 1-2 cm

Na sklepie dostępny jest sam wykrój, ale na moim blogu znajdziesz dokładną instrukcję szycia torebki Lili.

Szczegóły produktu

Ardente Design
ArD_008
* *

Produkt zawiera:

  • 1 pliki PDF z wykrojem w formacie A4

Możesz wykorzystać ten produkt do szycia przedmiotów na sprzedaż, proszę tylko o dodanie w opisie wzmianki:

"Wykrój: ArdenteDesign.pl"

Pamiętaj jednak, że wszystkie rzeczy powinny zostać stworzone przez Ciebie samodzielnie. Masowa produkcja z wykorzystaniem moich wykrojów nie jest dozwolona. Kupując wykrój, kupujesz licencję na jego wykorzystanie dla jednej osoby.

Zabroniona jest sprzedaż, kopiowanie lub udostępnianie wykroju i/lub instrukcji, w całości, jak i ich fragmentów. Zabronione jest prowadzenie warsztatów na bazie wykrojów Ardente Design bez wcześniejszej zgody autora.

Darmowe wykroje

Darmowy wykrój podlega takim samym zasadom – możesz szyć z niego przedmioty na sprzedaż, ale proszę o uznanie autorstwa (wzmiankę o pochodzeniu wykroju). Pozwoli mi to dalej się rozwijać i tworzyć dla Ciebie nowe, ciekawe projekty.

Darmowe wykroje są również chronione prawem autorskim. Proszę nie kopiować i nie udostępniać pliku z wykrojem bezpośrednio na zewnętrznych stronach. Jeżeli chcesz podzielić się informacją o wykroju – umieść link do strony produktu. Zadbałam o to, aby pobieranie plików z mojego sklepu było łatwe i przyjemne, a darmowe pliki pozostaną na zawsze darmowe :)

Zobacz także