Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje odnośnie składania zamówień w sklepie Ardente Design. Z pełnym regulaminem możesz zapoznać się na stronie: Regulamin.

 • Zajmuję się sprzedażą cyfrowych produktów (treści cyfrowych) - wykrojów krawieckich i tutoriali. Nie znajdziesz w tym sklepie gotowych wyrobów, ani papierowych wykrojów.
 • Złożenie zamówienia następuje po kliknięciu przycisku "Zamawiam i płacę".
 • Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz mailem link do pobrania zamówionych produktów. Link do produktów znajdziesz również na swoim koncie klienta (w historii zamówień).
 • W przypadku przelewów bankowych akceptacja zamówienia może potrwać do 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Jeżeli zależy Ci na szybkim pobraniu wykroju, wybierz szybkie płatności Przelewy24 (lub PayPal dla płatności zagranicznych).
 • Składając zamówienie wyrażasz zgodę na natychmiastowe dostarczenie treści cyfrowych, co wiąże się z utratą prawa do odstąpienia od umowy wraz z otrzymaniem linku do produktu/-ów (na koncie i/lub mailowo). W wyjątkowych sytuacjach zgadzam się jednak na anulowanie zamówienia (np. gdy dany produkt został zakupiony i opłacony podwójnie) - tego typu sytuacje są jednak rozpatrywane indywidualnie. 
 • Zamówienia nieopłacone w ciągu 10 dni są przeze mnie anulowane - jeżeli chcesz, by nieopłacone zamówienie zostało anulowane (np. złożone w wyniku pomyłki), nie musisz nic robić. 
 • Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pisz - zawsze chętnie pomogę :)

Wymagania techniczne produktu

Aby móc korzystać z zamówionych treści cyfrowych będziesz potrzebować:

 1. program komputerowy do otwierania archiwów ZIP np. 7-zip
 2. program komputerowy do otwierania plików PDF np. Acrobat Reader
 3. drukarki A4 (na życzenie mogę podesłać wykrój w formacie US letter), spełniającej następujące warunki:
  - drukarka powinna mieć możliwość precyzyjnego drukowania - przekłamanie wymiarów nawet o 1 mm może wpływać na łatwość/możliwość sklejenia wykrojów (niestety nie wszystkie drukarki nadają się do tego zadania);  
  - na wykroju uwzględniono 1 cm marginesy, jeżeli Twoja drukarka obcina większy fragment wydruku, możesz mieć problem z poprawnym złożeniem wykroju.

W razie problemów technicznych z drukowaniem zerknij na podpowiedzi w sekcji: FAQ
Zasady korzystania z moich wykrojów znajdziesz tutaj: Szyj i sprzedawaj.