Kiedy otrzymam zamówiony wykrój?

  • Status zamówień opłaconych przez Przelewy24 oraz PayPal zmieniany jest automatycznie i trwa to do kilku minut od otrzymania płatności. W takim więc czasie Twoje pliki będą już dostępne do pobrania. 
  • Status zamówień opłaconych tradycyjnym przelewem zmieniany jest ręcznie, dlatego trwa to do 24h od momentu zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Jeżeli w trakcie zamówienia wybrana została forma płatności np. Przelewy24, a zamówienie opłacone zostało przelewem tradycyjnym - prosimy o dodatkową informację, w przeciwnym wypadku księgowanie zapłaty może się przedłużyć.

Jak pobrać wykrój?

  • Po zmianie statusu zamówienia na "Opłacone", zostaje automatycznie wysłany mail z linkiem do pobrania produktu. Zdarza się jednak, że taki mail zostaje oznaczony jako spam, dlatego warto sprawdzić również folder z "niechcianymi wiadomościami" lub skorzystać z poniższych metod.
  • Pobieranie z konta klienta. Produkty można pobrać, logując się na swoje konto w sklepie, wchodząc w Historię zamówień, a następnie w Szczegóły danego zamówienia. Lista produktów w zamówieniu zawiera linki do pobrania produktów.
  • Zamówienie złożone jako gość. Aby pobrać produkty zamówione jako gość, należy skorzystać z systemu Śledzenia Zamówień. W formularzu należy wpisać Numer zamówienia oraz adres E-mail, który został użyty przy składaniu zamówienia. Po zatwierdzeniu formularza pojawią się informacje dot. zamówienia wraz z listą produktów i linkami do pobrania wykrojów. 
  • W przypadku, gdy powyższe metody nie pomogą, prosimy o kontakt mailowy - możemy wysłać pliki ręcznie lub pomóc w poradzeniu sobie z innymi problemami.

Jak ponowić płatność przez Przelewy24

  • Aby ponowić płatność Przelewy24 zaloguj się na swoje konto klienta, wejdź w Historię zamówień, a następnie w Szczegóły danego zamówienia. Na podsumowaniu zamówienia będzie widniał przycisk Przelewy24 "Spróbuj ponownie".