Torebka worek - wykrój i tutorial

36,00 zł
Ilość

Przedmiotem sprzedaży jest wykrój krawiecki oraz instrukcja szycia w języku polskim, w formie cyfrowej - pliki pdf.

O projekcie

Torebka worek to jeden z tych fasonów, które nieodłącznie kojarzą się z latem. Promienie słońca muskające skórę, delikatny powiew wiatru i błogie lenistwo. A na ramię zarzucona luźna torebka uszyta z naturalnych materiałów. Niezależnie od tego czy ubierzesz szorty, czy zwiewną sukienkę - ta torebka będzie stanowić piękne dopełnienie Twojego stroju. Do tego jest to model prosty i szybki do uszycia - czego chcieć więcej?

Torebka posiada jedną dużą komorę zapinaną na zamek oraz jedną małą kieszonkę wewnątrz, również zapinaną na zamek. Jej ozdobę stanowią delikatnie kontrastujące stębnowania oraz zawieszka z chwostów.

Wielkość gotowego produktu:

 • wysokość: 40 cm (ułożona na płasko bez rączki)
 • szerokość: ok 58 cm (ułożona na płasko)

Szczegóły produktu

Ardente Design
t013
* *

Produkt zawiera:

 • 1 plik PDF z wykrojem w formacie A4
 • 1 plik PDF z instrukcją szycia, 21 stron z opisami i zdjęciami
 • 1 plik uzupełniający "Optymalizacja ilości warstw", czyli jak zmodyfikować proces szycia rogów dla grubszych materiałów i delikatniejszych maszyn do szycia.

Materiały potrzebne do wykonania tej torebki:

 • materiał zewnętrzny: 0,5 mb + dodatkowy kawałek na chwosty (ok. 41x12 cm)
 • podszewka: 0,45 mb + kawałek 40x21 cm
 • zamki 2 szt - 1x 18 cm (spiralny 3 mm), 1 x 40 cm (spiralny 5 mm)
 • 2 metalowe kółka 25 mm
 • flizelina
 • dodatkowe elementy na zawieszkę z chwostów: karabińczyk, łańcuszek oraz kółeczka zaciskowe

Możesz wykorzystać ten produkt do szycia przedmiotów na sprzedaż, proszę tylko o dodanie w opisie wzmianki:

"Wykrój: ArdenteDesign.pl"

Pamiętaj jednak, że wszystkie rzeczy powinny zostać stworzone przez Ciebie samodzielnie. Masowa produkcja z wykorzystaniem moich wykrojów nie jest dozwolona. Kupując wykrój, kupujesz licencję na jego wykorzystanie dla jednej osoby.

Zabroniona jest sprzedaż, kopiowanie lub udostępnianie wykroju i/lub instrukcji, w całości, jak i ich fragmentów. Zabronione jest prowadzenie warsztatów na bazie wykrojów Ardente Design bez wcześniejszej zgody autora.

Darmowe wykroje

Darmowy wykrój podlega takim samym zasadom – możesz szyć z niego przedmioty na sprzedaż, ale proszę o uznanie autorstwa (wzmiankę o pochodzeniu wykroju). Pozwoli mi to dalej się rozwijać i tworzyć dla Ciebie nowe, ciekawe projekty.

Darmowe wykroje są również chronione prawem autorskim. Proszę nie kopiować i nie udostępniać pliku z wykrojem bezpośrednio na zewnętrznych stronach. Jeżeli chcesz podzielić się informacją o wykroju – umieść link do strony produktu. Zadbałam o to, aby pobieranie plików z mojego sklepu było łatwe i przyjemne, a darmowe pliki pozostaną na zawsze darmowe :)

Zobacz także