Kosmetyczka Laura - darmowy wykrój i tutorial

0,00 zł
Ilość

lub pobierz natychmiast (produkt nie będzie widoczny w Twojej historii zamówień) file_download Pobierz za darmo


O projekcie

Uczysz się szyć i szukasz kolejnego wyzwania? Ta urocza i praktyczna kosmetyczka będzie dla Ciebie idealnym projektem. Przy niej nauczysz się jak wszywać zamek oraz uszyć 2 rodzaje kieszonek. Wersja większa sprawdzi się na wyjazdach, wersja mała będzie idealna na co dzień.

Kosmetyczka będzie również idealnym prezentem - zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Wielkość gotowej kosmetyczki (rozmiar M):

  • wysokość: 11 cm
  • szerokość: 19 cm
  • głębokość: 9,5 cm

Wielkość gotowej kosmetyczki (rozmiar L):

  • wysokość: 16 cm
  • szerokość: 24,5 cm
  • głębokość: 11 cm

Szczegóły produktu

Pdf Sewing Patterns
PSP_005
* *

Produkt zawiera:

  • 2 pliki PDF z wykrojem (rozmiar M i L) w formacie A4

Na naszym blogu znajdziesz dokładną instrukcję szycia kosmetyczki z zamkiem.

Możesz wykorzystać ten produkt do szycia przedmiotów na sprzedaż, proszę tylko o dodanie w opisie wzmianki:

"Wykrój: ArdenteDesign.pl"

Pamiętaj jednak, że wszystkie rzeczy powinny zostać stworzone przez Ciebie samodzielnie. Masowa produkcja z wykorzystaniem moich wykrojów nie jest dozwolona. Kupując wykrój, kupujesz licencję na jego wykorzystanie dla jednej osoby.

Zabroniona jest sprzedaż, kopiowanie lub udostępnianie wykroju i/lub instrukcji, w całości, jak i ich fragmentów. Zabronione jest prowadzenie warsztatów na bazie wykrojów Ardente Design bez wcześniejszej zgody autora.

Darmowe wykroje

Darmowy wykrój podlega takim samym zasadom – możesz szyć z niego przedmioty na sprzedaż, ale proszę o uznanie autorstwa (wzmiankę o pochodzeniu wykroju). Pozwoli mi to dalej się rozwijać i tworzyć dla Ciebie nowe, ciekawe projekty.

Darmowe wykroje są również chronione prawem autorskim. Proszę nie kopiować i nie udostępniać pliku z wykrojem bezpośrednio na zewnętrznych stronach. Jeżeli chcesz podzielić się informacją o wykroju – umieść link do strony produktu. Zadbałam o to, aby pobieranie plików z mojego sklepu było łatwe i przyjemne, a darmowe pliki pozostaną na zawsze darmowe :)

Zobacz także