Etui 3w1, saszetka na podpaski, wkładki oraz tampony

32,00 zł
Ilość

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 32 zł.

Przedmiotem sprzedaży jest wykrój krawiecki oraz instrukcja szycia w języku polskim, w formie cyfrowej - pliki pdf.

O projekcie

Ta saszetka została oryginalnie zaprojektowana do przechowywania kobiecych artykułów higienicznych. Każda kobieta ma jednak inny pomysł jak ją wykorzystać. Dla jednych jest to portfel, dla innych mała torebeczka.

Opakowanie jest bardzo dyskretne i wygodne w użyciu. Saszetka zapinana jest na napę, a wewnątrz posiada 3 kieszonki na podpaski, tampony oraz wkładki higieniczne.

Świetnie nada się na prezent dla każdej kobiety.

Wielkość gotowego produktu:

  • szerokość: 17,5 cm
  • wysokość: 11 cm

Szczegóły produktu

Ardente Design
e001
* *

Produkt zawiera:

  • 1 plik PDF z wykrojem w formacie A4
  • 1 plik PDF z instrukcją szycia, 19 stron z opisami i zdjęciami

Materiały potrzebne do wykonania tego portfela

  • materiał zewnętrzny
  • podszewka 
  • napa
  • wkłady uszytwniające - opisane w instrukcji

Możesz wykorzystać ten produkt do szycia przedmiotów na sprzedaż, proszę tylko o dodanie w opisie wzmianki:

"Wykrój: ArdenteDesign.pl"

Pamiętaj jednak, że wszystkie rzeczy powinny zostać stworzone przez Ciebie samodzielnie. Masowa produkcja z wykorzystaniem moich wykrojów nie jest dozwolona. Kupując wykrój, kupujesz licencję na jego wykorzystanie dla jednej osoby.

Zabroniona jest sprzedaż, kopiowanie lub udostępnianie wykroju i/lub instrukcji, w całości, jak i ich fragmentów. Zabronione jest prowadzenie warsztatów na bazie wykrojów Ardente Design bez wcześniejszej zgody autora.

Darmowe wykroje

Darmowy wykrój podlega takim samym zasadom – możesz szyć z niego przedmioty na sprzedaż, ale proszę o uznanie autorstwa (wzmiankę o pochodzeniu wykroju). Pozwoli mi to dalej się rozwijać i tworzyć dla Ciebie nowe, ciekawe projekty.

Darmowe wykroje są również chronione prawem autorskim. Proszę nie kopiować i nie udostępniać pliku z wykrojem bezpośrednio na zewnętrznych stronach. Jeżeli chcesz podzielić się informacją o wykroju – umieść link do strony produktu. Zadbałam o to, aby pobieranie plików z mojego sklepu było łatwe i przyjemne, a darmowe pliki pozostaną na zawsze darmowe :)

Zobacz także