Torebka Emma - darmowy wykrój i tutorial

0,00 zł
Ilość

lub pobierz natychmiast (produkt nie będzie widoczny w Twojej historii zamówień) file_download Pobierz za darmo

O projekcie

Szukasz prostego, szybkiego projektu na jedno popołudnie? Ta torba z washpapy będzie idealnym wyborem. Sam fason torebki nie jest trudny do uszycia, wyzwanie stanowi tutaj precyzyjne wykonanie szwów, bo w papierze nie ma miejsca na pomyłki. Stawisz czoła temu zadaniu?

Torbę Emmę cechuje geometryczny kształt i ciekawe wykończenie, będzie ona idealnym dodatkiem do szafy każdej miłośniczki mody.

Wielkość torebki:

  • wysokość: 28 cm
  • szerokość: 40 / 27 cm
  • głębokość: 7 cm

Szczegóły produktu

Pdf Sewing Patterns
PSP_007
* *

Produkt zawiera:

  • 1 pliki PDF z wykrojem w formacie A4

Na naszym blogu znajdziesz dokładną instrukcję szycia torebki Emmy z washpapy.

Możesz wykorzystać ten produkt do szycia przedmiotów na sprzedaż, proszę tylko o dodanie w opisie wzmianki:

"Wykrój: ArdenteDesign.pl"

Pamiętaj jednak, że wszystkie rzeczy powinny zostać stworzone przez Ciebie samodzielnie. Masowa produkcja z wykorzystaniem moich wykrojów nie jest dozwolona. Kupując wykrój, kupujesz licencję na jego wykorzystanie dla jednej osoby.

Zabroniona jest sprzedaż, kopiowanie lub udostępnianie wykroju i/lub instrukcji, w całości, jak i ich fragmentów. Zabronione jest prowadzenie warsztatów na bazie wykrojów Ardente Design bez wcześniejszej zgody autora.

Darmowe wykroje

Darmowy wykrój podlega takim samym zasadom – możesz szyć z niego przedmioty na sprzedaż, ale proszę o uznanie autorstwa (wzmiankę o pochodzeniu wykroju). Pozwoli mi to dalej się rozwijać i tworzyć dla Ciebie nowe, ciekawe projekty.

Darmowe wykroje są również chronione prawem autorskim. Proszę nie kopiować i nie udostępniać pliku z wykrojem bezpośrednio na zewnętrznych stronach. Jeżeli chcesz podzielić się informacją o wykroju – umieść link do strony produktu. Zadbałam o to, aby pobieranie plików z mojego sklepu było łatwe i przyjemne, a darmowe pliki pozostaną na zawsze darmowe :)

Zobacz także