Torebka Amelia - wykrój na tote bag

0,00 zł
Ilość

lub pobierz natychmiast (produkt nie będzie widoczny w Twojej historii zamówień) file_download Pobierz za darmo

O projekcie

Chcesz uszyć swoją pierwszą torebkę z zamkiem i podszewką? Ten projekt jest dla Ciebie idealny! Torba uszyta w stonowanych kolorach świetnie sprawdzi się na co dzień - zabierzesz ją na zakupy i do pracy. Wykonana ze wzorzystych materiałów w szalonych kolorach będzie doskonałym dodatkiem do wakacyjnych stylizacji. To Ty decydujesz, jaki nadasz jej charakter.

Jest to klasyczny model, który przypadnie do gustu kobietom w każdym wieku.

Wielkość gotowej torebki:

  • wysokość: 37 cm
  • szerokość: 30 - 38 cm
  • głębokość: 10 cm

Szczegóły produktu

PSP_004
* * *

Produkt zawiera:

  • 1 plik PDF z wykrojem w formacie A4

Na naszym blogu znajdziesz dokładną instrukcję szycia torebki z zamkiem.

Możesz wykorzystać ten produkt do szycia przedmiotów na sprzedaż, proszę tylko o dodanie w opisie wzmianki:

"Wykrój: ArdenteDesign.pl"

Pamiętaj jednak, że wszystkie rzeczy powinny zostać stworzone przez Ciebie samodzielnie. Masowa produkcja z wykorzystaniem moich wykrojów nie jest dozwolona. Kupując wykrój, kupujesz licencję na jego wykorzystanie dla jednej osoby.

Zabroniona jest sprzedaż, kopiowanie lub udostępnianie wykroju i/lub instrukcji, w całości, jak i ich fragmentów. Zabronione jest prowadzenie warsztatów na bazie wykrojów Ardente Design bez wcześniejszej zgody autora.

Darmowe wykroje

Darmowy wykrój podlega takim samym zasadom – możesz szyć z niego przedmioty na sprzedaż, ale proszę o uznanie autorstwa (wzmiankę o pochodzeniu wykroju). Pozwoli mi to dalej się rozwijać i tworzyć dla Ciebie nowe, ciekawe projekty.

Darmowe wykroje są również chronione prawem autorskim. Proszę nie kopiować i nie udostępniać pliku z wykrojem bezpośrednio na zewnętrznych stronach. Jeżeli chcesz podzielić się informacją o wykroju – umieść link do strony produktu. Zadbałam o to, aby pobieranie plików z mojego sklepu było łatwe i przyjemne, a darmowe pliki pozostaną na zawsze darmowe :)

Zobacz także