Tina, mały wizytownik na napę - wykrój i tutorial

10,00 zł
Ilość

Przedmiotem sprzedaży jest wykrój krawiecki oraz instrukcja szycia w języku polskim, w formie cyfrowej - pliki pdf.

O projekcie

Ten uroczy, mały wizytownik będzie świetnym prezentem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Etui posiada 1 kieszeń z zapięciem na napę, a jego wnętrze pomieści do 25 wizytówek.

Jest to prosty i szybki do wykonania projekt. Taka materiałowa koperta może być stosowana również do innych celów np. jako ozdobne opakowanie pieniężnych prezentów.

Wielkość gotowego produktu:

  • szerokość: 10,5 cm
  • wysokośc: 7 cm

Szczegóły produktu

Ardente Design
w001
*

Produkt zawiera:

  • 1 plik PDF z wykrojem w formacie A4
  • 1 plik PDF z instrukcją szycia, 21 stron z opisami i zdjęciami

Potrzebne materiały:

  • tkanina zewnętrzna
  • podszewka 
  • napa
  • wkłady uszytwniające - opisane w instrukcji

Możesz wykorzystać ten produkt do szycia przedmiotów na sprzedaż, proszę tylko o dodanie w opisie wzmianki:

"Wykrój: ArdenteDesign.pl"

Pamiętaj jednak, że wszystkie rzeczy powinny zostać stworzone przez Ciebie samodzielnie. Masowa produkcja z wykorzystaniem moich wykrojów nie jest dozwolona. Kupując wykrój, kupujesz licencję na jego wykorzystanie dla jednej osoby.

Zabroniona jest sprzedaż, kopiowanie lub udostępnianie wykroju i/lub instrukcji, w całości, jak i ich fragmentów. Zabronione jest prowadzenie warsztatów na bazie wykrojów Ardente Design bez wcześniejszej zgody autora.

Darmowe wykroje

Darmowy wykrój podlega takim samym zasadom – możesz szyć z niego przedmioty na sprzedaż, ale proszę o uznanie autorstwa (wzmiankę o pochodzeniu wykroju). Pozwoli mi to dalej się rozwijać i tworzyć dla Ciebie nowe, ciekawe projekty.

Darmowe wykroje są również chronione prawem autorskim. Proszę nie kopiować i nie udostępniać pliku z wykrojem bezpośrednio na zewnętrznych stronach. Jeżeli chcesz podzielić się informacją o wykroju – umieść link do strony produktu. Zadbałam o to, aby pobieranie plików z mojego sklepu było łatwe i przyjemne, a darmowe pliki pozostaną na zawsze darmowe :)

Zobacz także