Sportowa bluza ze wstawkami

7,00 zł
Ilość

Przedmiotem sprzedaży jest wykrój krawiecki w formie cyfrowej - pliki pdf.

O projekcie

Nie jest to typowa, duża i luźna bluza sportowa, a raczej fason, który z powodzeniem sprawdzi się jako odzież "na co dzień". Wstawki w innym kolorze lub z innego materiału dodają bluzie oryginalnego charakteru.

Na bluzę polecamy wykorzystanie dzianiny z elastanem, aby jeszcze bardziej zwiększyć jej wygodę.

Szczegóły produktu

Nuance
#007
* * *

Wykrój bluzy dostępny jest w 5 rozmiarach 36-44.

Wykrój nie zawiera instrukcji szycia, a jedynie kolejność zszywania elementów.

Wykrój przygotowany na warstwach, z możliwością drukowania wybranych rozmiarów z dodatkami na szwy lub bez nich. Dla wygody, na wykroju uwzględniono dodatki na szwy 7 mm i 1 cm!

Produkt zawiera:

  • 1 pliki PDF z wykrojem w formacie A4
  • 1 plik PDF z informacją o wykroju

Potrzebne materiały:

  • materiał w 2 kolorach (szerokość 150 cm):
    • zużycie dzianiny podstawowej (podwójny kaptur): 36-38 - 135 cm, 40 - 44 – 140 cm
    • zużycie materiału uzupełniającego: 36 - 44 – 20cm
  • sznuerk
  • oczka kaletnicze (opcjonalnie)

Możesz wykorzystać ten produkt do szycia przedmiotów na sprzedaż, proszę tylko o dodanie w opisie wzmianki:

"Wykrój: ArdenteDesign.pl"

Pamiętaj jednak, że wszystkie rzeczy powinny zostać stworzone przez Ciebie samodzielnie. Masowa produkcja z wykorzystaniem moich wykrojów nie jest dozwolona. Kupując wykrój, kupujesz licencję na jego wykorzystanie dla jednej osoby.

Zabroniona jest sprzedaż, kopiowanie lub udostępnianie wykroju i/lub instrukcji, w całości, jak i ich fragmentów. Zabronione jest prowadzenie warsztatów na bazie wykrojów Ardente Design bez wcześniejszej zgody autora.

Darmowe wykroje

Darmowy wykrój podlega takim samym zasadom – możesz szyć z niego przedmioty na sprzedaż, ale proszę o uznanie autorstwa (wzmiankę o pochodzeniu wykroju). Pozwoli mi to dalej się rozwijać i tworzyć dla Ciebie nowe, ciekawe projekty.

Darmowe wykroje są również chronione prawem autorskim. Proszę nie kopiować i nie udostępniać pliku z wykrojem bezpośrednio na zewnętrznych stronach. Jeżeli chcesz podzielić się informacją o wykroju – umieść link do strony produktu. Zadbałam o to, aby pobieranie plików z mojego sklepu było łatwe i przyjemne, a darmowe pliki pozostaną na zawsze darmowe :)

Zobacz także