Spódnica z półkola z falą

5,00 zł
Ilość

Przedmiotem sprzedaży jest wykrój krawiecki w formie cyfrowej - pliki pdf.

O projekcie

Spódnica z półkola to jeden z tych fasonów, które pasują każdej kobiecie. Niezależnie od wieku czy kształtu Twojej sylwetki, taka spódnica doda Ci uroku. Podkreślona talia i luźno opadający dół sprawdzi się zarówno przy szerokich, jak i wąskich biodrach.

Wstawka na dole nadaje spódnicy bardziej nowoczesnego charakteru. Pozwala także na stworzenie różnych, ciekawych kombinacji kolorystycznych lub łączenie wzorów.

Szczegóły produktu

Nuance
#002
* *

Wykrój spódnicy dostępny jest w 10 rozmiarach 36-54. Szablon został przygotowany na wzrost 168 cm, ale długość spódnicy można zmieniać w pewnym zakresie.

Wykrój nie zawiera instrukcji szycia, a jedynie kolejność zszywania elementów.

Produkt zawiera:

 • 2 pliki PDF z wykrojem w formacie A4
 • 1 plik PDF z informacją o wykroju

Potrzebne materiały:

 • tkanina w 2 kolorach (szerokość 142 cm):
  • zużycie tkaniny podstawowej: 36 - 110 cm, 38 - 40 – 115 cm, 42 –120 cm, 44 - 54 – 125 cm
  • zużycie tkaniny uzupełniająca: 36 - 48 – 70 cm, 50 - 54 – 75 cm
 • zamek kryty 22 cm
 • flizelina
 • guzik
 • satynowa tasiemka (opcjonalnie)

Możesz wykorzystać ten produkt do szycia przedmiotów na sprzedaż, proszę tylko o dodanie w opisie wzmianki:

"Wykrój: ArdenteDesign.pl"

Pamiętaj jednak, że wszystkie rzeczy powinny zostać stworzone przez Ciebie samodzielnie. Masowa produkcja z wykorzystaniem moich wykrojów nie jest dozwolona. Kupując wykrój, kupujesz licencję na jego wykorzystanie dla jednej osoby.

Zabroniona jest sprzedaż, kopiowanie lub udostępnianie wykroju i/lub instrukcji, w całości, jak i ich fragmentów. Zabronione jest prowadzenie warsztatów na bazie wykrojów Ardente Design bez wcześniejszej zgody autora.

Darmowe wykroje

Darmowy wykrój podlega takim samym zasadom – możesz szyć z niego przedmioty na sprzedaż, ale proszę o uznanie autorstwa (wzmiankę o pochodzeniu wykroju). Pozwoli mi to dalej się rozwijać i tworzyć dla Ciebie nowe, ciekawe projekty.

Darmowe wykroje są również chronione prawem autorskim. Proszę nie kopiować i nie udostępniać pliku z wykrojem bezpośrednio na zewnętrznych stronach. Jeżeli chcesz podzielić się informacją o wykroju – umieść link do strony produktu. Zadbałam o to, aby pobieranie plików z mojego sklepu było łatwe i przyjemne, a darmowe pliki pozostaną na zawsze darmowe :)